Czapka dla dziecka nie tylko zimą, ale również latem

Załóż czapkę, bo się przeziębisz – każdy z nas słyszał to zdanie niejednokrotnie od swojej mamy. Teraz kiedy sami wychowujemy dzieci, coraz mocniej wierzymy w prawdziwość tych słów. Czapka jest nieodłącznym elementem odzieży wierzchniej, ale ochrona przed zimnem to nie jej jedyna funkcja. Sprawdź, dlaczego tak ważne jest, aby o niej nie zapominać.

Continue reading

Najlepsze materiały na ubrania dla dzieci

Wysoka jakość materiałów, z których wykonane są ubrania dla dzieci, zapewnia im komfort i bezpieczeństwo. Warto postawić na te naturalne, w których skóra może oddychać bez obawy o przepocenie czy przegrzanie. Dlaczego tak ważne jest zwracanie uwagi na skład ubrań podczas kompletowania garderoby dziecka? Na jakie materiały postawić oraz jakich unikać?

Continue reading

Bluza dla dziecka – rozpinana czy wkładana przez głowę

Bluza to niezwykle wygodna i ważna część ubioru zarówno dorosłych, jak i dzieci. Idealnie sprawdza się w porach przejściowych, takich jak wiosna czy jesień, to także świetna opcja jako dodatkowa warstwa pod kurtkę zimą czy na letnie wieczory. Wśród tych dostępnych w naszej ofercie znaleźć można spory wybór bluz zarówno tych rozpinanych, jak i wkładanych przez głowę.

Continue reading