CO WYRÓŻNIA NASZE PRODUKTY?

MARKA STWORZONA Z MIŁOŚCI DO DZIECI

Wyprodukowane w sercu Europy

Wszystkie produkty są szyte w Polsce, dzięki czemu każde zamówienie jest realizowane z dbałością o każdy szczegół.

Wysoki komfort noszenia

Produkty są tworzone z materiałów wysokiej jakości (bawełna z domieszką elastanu), co wpływa na duży komfort noszenia ubrań marki Bejbistory.

Limitowana kolekcja

Produkty są tworzone z materiałów wysokiej jakości (bawełna z domieszką elastanu), co wpływa na duży komfort noszenia ubrań marki Bejbistory.

Certykiowane materiały

Wszystkie materiały posiadają certyfikat OEKO-TEX.

KILKA SŁÓW O MARCE

Jak zaczęła się nasza historia?

Cześć ! 🙂 Nazywam się Monika Lewandowska i jako mama mogę śmiało powiedzieć, że nie ma nic bardziej inspirującego do życia i pracy jak własne dziecko.  Po długich rozważaniach, postanowiłam zaryzykować i opuścić świat korporacyjny. Podjęłam decyzję, że chcę spełniać swoje marzenie i tworzyć wyjątkowe ubranka dla dzieci na pełen etat. To był wielki krok, pełen niepewności, ale wiedziałam, że nie mogę zignorować tej naglącej potrzeby twórczego wyrazu i łączenia macierzyństwa z pracą. Bejbistory powstało z ideału dostarczania rodzicom wyjątkowych, wysokiej jakości i stylowych ubranek dla ich dzieci. Każdy projekt, który tworzę, jest wynikiem mojej miłości i troski o dzieci, a także mojej pasji do mody i designu. Dbam o każdy detal, starając się stworzyć ubrania, które są zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Wiadomość o mojej marce Bejbistory szybko się rozprzestrzeniła wśród innych mam i rodziców. Ludzie doceniali oryginalne wzory, wysoką jakość materiałów i staranne wykonanie każdego ubranka. Wspierające komentarze i wdzięczność, jakie otrzymywałam od klientów, tylko utwierdzały mnie w przekonaniu, że podjęłam właściwą decyzję. Dzisiaj, z dumą mogę powiedzieć, że Bejbistory jest marką, która pomaga rodzicom tworzyć wyjątkowe wspomnienia poprzez ubrania dla ich dzieci. Nasze kolekcje stale się rozwijają, a ja cały czas poszukuję nowych inspiracji i doskonalę swoje umiejętności, aby dostarczać Wam produkty, które spełniają Wasze oczekiwania. 

Liczę, że i wy dacie się wciągnąć w nasz świat i spodoba Wam się to co sami tworzymy.

Nasza pracownia